Dylematy Lidera – Dramaty Szekspira


“Dylematy Lidera – Dramaty Szekspira”

Być liderem jak Henryk V

Szekspir ułożył swoje sztuki w logiczny cykl. W początkowych dramatach pokazuje co się może stać, jeśli zabraknie jednej z kilku kluczowych umiejętności przywódczych, a w końcowym, w „Henryku V”, przedstawia bohatera idealnego, czyli takiego, który w pełni potrafi realizować właściwy model.

Proponujemy wyjątkowy projekt, przygotowany z myślą o menedżerach, którzy chcą nauczyć się przywództwa, nie ograniczając się przy tym do czerpania najnowszych wyników badań. Nasze warsztaty oparliśmy na studiach przypadków przygotowanych przez największego dramatopisarza w dziejach literatury.

Henryk V - Dramaty Szekspira
Plakat ulotka - Dramaty Szekspira

Scenariusz, próba, działanie

Uczymy się poprzez działanie ― wspólnie z aktorem-reżyserem analizujemy wybrane epizody ze sztuk Szekspira by potem odegrać je na scenie. Dzięki naszym warsztatom uczestniczy znajdą odpowiedź na pytanie:

  • Dlaczego pracowników przekonuje motywacja wewnętrzna, a nie zewnętrzna?
  • Jak budować oraz komunikować spójną i przekonującą wizję?
  • Jak skupić się na wartościach organizacji?
  • Jak przejmować odpowiedzialność bez możliwości sprawowania pełnej kontroli?
  • Jakie znaczenie ma etyka w budowaniu autorytetu przywódcy?

Przebiegowi szkolenia będzie się przyglądał trener biznesu, który zwróci uwagę uczestników na odniesienia do współczesnej praktyki zarządzania. Dodatkową korzyścią płynącą z warsztatów będzie z pewnością rozwój umiejętności tj.: emisja głosu, mowa ciała, wyrażanie emocji czy gra aktorska.

Scena teatralna

Warsztaty odbywają się w salach teatralnych lub innych oryginalnych pomieszczeniach, dzięki czemu uczestnicy poznają niepowtarzalny urok teatru

2 trenerów

Zajęcia prowadzone są przez aktora-reżysera oraz profesjonalnego coacha biznesu, który zapewni przełożenie sztuki na problemy biznesowe

Lunch i poczęstunek

Zapewniamy wyśmienite menu obiadowe oraz urozmaicony catering kawowy

Trwały efekt

Dzięki tzw. refleksji emocjonalnej umiejętności zdobyte podczas naszych warsztatów stają się prawdziwą naturą uczestników

Indywidualne podejście

Nasi trenerzy poświęcają uwagę każdemu uczestnikowi z osobna, udzielając praktycznych wskazówek w dalszym życiu zawodowym

Metody

Interaktywny wykład – studium przypadków – drama / odgrywanie ról – obserwacja uczestnicząca – korekta zachowań to filary naszych metod.

Zapisz się na warsztatyProwadzący

http://doji.com.pl/wp-content/uploads/2016/02/prowadzacy-michal-kaleta.jpg

Michał Kaleta

Wybitny aktor teatralny i telewizyjny. Związany z Teatrem Polonia Krystyny Jandy, Teatrem Nowym w Poznaniu, Teatrem Komedia we Wrocławiu. Urodził się w 1965 roku w Dębicy, dyplom Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu w roku 1988. Laureat wielu nagród i wyróżnień W swoim dorobku ma wybitne kreacje w spektaklach: Hamlet, Burza, Król Ryszard III, Faust, Bestia, Romulus Wielki, Przyjęcie dla głupca.
http://doji.com.pl/wp-content/uploads/2016/02/prowadzacy-anita-chmara.png

Anita Chmara

Certyfikowany coach, trener biznesu i psycholog zarządzania. Prowadziła szkolenia m.in. dla takich firm i organizacji jak Philips Lighting Poland, Samsung, Valeo Autosystemy, Elektrobudowa SA, Saint Gobain, Motorola, Rockwool Polska, Skok Stefczyka, Telekomunikacja Polska, Kazar, Orlen Oil, Navo PGD, DHL, Danone, Carrefour Polska, Delphi Poland, Raiffeisen Bank Polska, Bank Millennium, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Ministerstwo Środowiska czy Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Jako Master Programowania Neurolingwistycznego (NLP) i certyfikowany coach International Coaching Community (ICC) specjalizuje się w aktywnych technikach wewnętrznej zmiany.
http://doji.com.pl/wp-content/uploads/2016/02/prowadzacy-miroslaw-kropielnicki.jpg

Mirosław Kropielnicki

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Od 2000 roku związany z Teatrem Polskim w Poznaniu. W styczniu 2005 roku otrzymał przyznawany dorocznie przez Oficynę Wydawniczą „Głos Wielkopolski” Medal Młodej Sztuki za rolę w Procesie Franza Kafki oraz Opowieściach argentyńskich wg Witolda Gombrowicza. W 2011 roku otrzymał indywidualne wyróżnienie w 17. Ogólnopolskim Konkursie na wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej oraz nagrodę aktorską na XI Ogólnopolskim Festiwalu Dramaturgii Współczesnej „Rzeczywistość przedstawiona” w Zabrzu za rolę w spektaklu Chłopiec malowany.

Opinie uczestników warsztatów

Byłem już na wielu szkoleniach biznesowych, ale na takich jeszcze nigdy. Atmosfera, która panowała podczas warsztatów “Dylematy Lidera – Dramaty Szekspira”, jak i sama ich forma pozostaje w pamięci na długo.

Uczestnik warsztatów teatralnych

uczestnik warsztatów teatralnych

Narzędzia m-engage stanowi doskonałe uzupełnienie tradycyjnych szkoleń biznesowych, zapewniając interaktywność i nowoczesną formę. Moi klienci są zadowoleni z tego rozwiązania.

Agnieszka Harmak – trener biznesu, coach

uczestnik warsztatów teatralnych

Gry szkoleniowe to ciągle nisza na polskim rynku. Zespół Doji w przy projektowaniu gry wykorzystuje podejście game-developerów, graczy oraz specjalistów od e-learningu, a to ogromny plus.

Użytkownik gry “Coffee Noir”

Uczestnik warsztatów teatralnych

Galeria

© Copyright – Doji Szymon Truskolaski.

Materiały zawierające programy warsztatów i szkoleń są własnością Doji Szymon Truskolaski. Ich powielanie i wykorzystywanie bez wiedzy autora jest zabronione.