Gry, aplikacje i szkolenia biznesowe

Rozwijaj siebie i swój biznes wykorzystując gry i aplikacje szkoleniowe

Czy uważasz, że wiedza i umiejętności pracowników stanowią najistotniejszą wartość Twojej firmy? My jesteśmy tego pewni. Rozwój własnych kompetencji, ciągłe uczenie się oraz samodoskonalenie są niezbędne, aby osiągnąć sukces we współczesnym dynamicznym środowisku biznesowym.

Zdajemy sobie przy tym sprawę, że wybór spośród dostępnych na rynku metod szkoleniowych stanowi spore wyzwanie. Czy można połączyć skuteczne przekazywanie wiedzy zapewniając jednocześnie atrakcyjną i nowoczesną formę szkoleń? Jesteśmy przekonani, że dzięki rozwojowi technologii internetowych i mobilnych stało się to nie tylko możliwe, ale niemal konieczne.

Wejdź do gry! Zamów projekt lub skorzystaj z gotowych rozwiązań

Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, który szuka nowoczesnych i skutecznych metod szkolenia swoich pracowników, czy osobą, która chce rozwijać własne kompetencje zawodowe, nasze gry szkoleniowe, webinaria oraz szkolenia m-learningowe pozwolą Ci osiągnąć założone cele kształcenia w atrakcyjny i nowoczesny sposób.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić:

GRY SZKOLENIOWE

Profesjonalne gry szkoleniowe (serious games) są wciąż nowym trendem na rynku usług edukacyjnych, jednak w ostatnich latach obserwujemy ich dynamiczny rozwój. Uczenie z wykorzystaniem gier określane jest jako g-learning i traktowane jako najnowsza odsłona e-learningu.
Przewaga gier szkoleniowych nad innymi formami kształcenia związana jest możliwością wykorzystania naturalnego zaangażowania charakterystycznego dla graczy, które wynika ze zwiększonej produkcji „hormonu szczęścia” — dopaminy — w organizmach uczestników rozgrywki.

Obecna produkcja – Gra Coffee Noir w wersji Early Access jest dostępna na naszej autorskiej platformie Doji-Academy:

 

BLENDED LEARNING

Wiele doskonałych pomysłów narodziło się w wyniku połączenia kilku, często odmiennych, koncepcji. Już Isaac Newton zauważył, że twórcy nowych idei „stają na ramionach olbrzymów”, tj. wspierają się wcześniejszymi rozwiązaniami wydobywając z nich to, co najlepsze.

Koncepcja blended learningu obejmuje zarówno zalety szkoleń tradycyjnych (radość ze wspólnego uczenia się, możliwość przebywania w środowisku innym niż stanowisko pracy oraz kontakt z nauczycielem, którego nie ograniczają niedostatki technologii komunikacyjnych), jak i gier szkoleniowych, wśród których najważniejszą jest możliwość przetestowania rezultatów podejmowanych decyzji w bezpiecznym i przyjemnym środowisku symulacji komputerowych.

 

SZKOLENIA Z WYKORZYSTANIE APLIKACJI M-ENGAGE

Dynamiczny rozwój technologii mobilnych spowodował powstanie m-learningu, który jest nowszą wersją e-learningu. Typowy m-learning oznacza udostępnianie kursów dostosowanych do możliwości wyświetlenia ich na urządzeniach mobilnych. My zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej — łącząc tradycyjne szkolenia z funkcjonalnością urządzeń mobilnych, nadaliśmy naszej metodzie zupełnie nowy wymiar interakcji między kursantami a szkoleniowcem.

Dzięki naszej autorskiej aplikacji M-engage, uczestnicy szkolenia mogą przeglądać prezentację i tworzyć notatki na tabletach (a zgromadzone w ten sposób materiały przesyłać sobie pocztą e-mail), brać udział w częstych, np. co 3-5 slajdów, minitestach, (co znakomicie wpływa na skuteczność szkolenia) a także oznaczać poziom zrozumienia poszczególnych slajdów, dzięki czemu prowadzący jest w stanie na bieżąco korygować tempo i kierunek wywodu, dostosowując szkolenie do potrzeb grupy szkoleniowej.

 

WEBINARIA & KURSY ON-LINE

Obecnie webinaria są jedną z najpopularniejszych i najdynamiczniej rozwijających się form szkoleń on-line. Łączą one zalety szkoleń zdalnych, przy których najważniejszy jest relatywnie niski koszt ich organizacji, z zaletami szkoleń tradycyjnych, takimi jak możliwość interakcji kursantów ze szkoleniowcem, czy poczucie uczestnictwa w grupowym wydarzeniu.

Kursy on-line są ciekawą alternatywą dla klasycznego e-learningu. Posiadają wszelkie jego zalety — możliwość skorzystania ze szkolenia w dowolnym momencie, samodzielnego określenia tempa nauki — a jednocześnie są mniej „zdehumanizowaneˮ. Kurs on-line to nie tylko seria grafik, tabel i wykresów, ale także kontakt z nauczycielem — jego mimiką, gestami oraz mową ciała.